+48 668 372 371

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Gdynia

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.

Główne zadania

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • tworzenie i prezentacja ofert handlowych,
  • współuczestniczenie w przygotowaniu strategii sprzedaży produktów firmy,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy.

Od Kandydatów oczekujemy

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży sprzętu biurowego,
  • znajomości branży automatyki biurowej i/lub IT,
  • sukcesów w prowadzeniu negocjacji handlowych i realizacji kontraktów,
  • silnego zorientowania na realizację planów sprzedaży.

Jak Aplikować?
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres email:
patryk@szulc-serwis.pl
29 0.0778648853302